Про хороші справи не треба говорити, їх треба робити

Сьогодні, у такий складний для нашої країни час, коли війна на Сході забирає життя вірних синів України, а спад економіки змушує людей буквально жебракувати, редакція сайту “Електорат” хоче звернути увагу усіх людей, а в першу чергу політиків та чиновників на таку просту річ, як благодійність. Це те, що завжди було рисою благородних людей, які здатні поділитись останнім задля того, аби покращити чиєсь життя. По суті, усі ми маємо змогу та дивовижні сили: допомогти ближньому, підтримати того, хто потребує, але чомусь так легко забуваємо про це. Останнім часом, прикриваючись беззахисними назвами з приставкою «благодійний фонд» та «фонд милосердя», “псевдомиротворці” здатні у будь-який можливий спосіб взяти від пересічних громадян те, що їм потрібно. І це в час, коли щодня допомоги потребують сотні бійців та мирних жителів, котрі на Сході країни сплять під звуки «Градів» і моляться, аби побачити світанок. Прикро, що Майдан і життя в умовах неоголошеної війни практично не змінили ситуації в тих галузях, які мали б кинути всі сили, щоб посприяти вирішенню ряду нагальних проблем мирного населення.

Та якою б сумною на перший погляд не здавалася ситуація, в Україні все ще є ті, хто здатен безкорисливо допомагати ближньому. Для прикладу, благодійний Фонд “Апостол”, що діє на території України вже більше трьох років. Метою Фонду є надання допомоги соціально-незахищеним верствам населення, багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, особам похилого віку, інвалідам, а також допомоги особам, які через свої фізичні або інши вади обмежені в реалізації своїх прав та законних інтересів.

За час своєї діяльності “Апостол” уже встиг надати допомогу діткам із вадами слуху – вони отримали слухові апарати, що забезпечить повноцінний розвиток дітей і дадуть змогу почути світ. Окрім цього, було обладнано лікарні сучасними реанімаційними ліжками, кріслами та медпрепаратами.  У цьому році у рамках програми “Добро людям”надав дітям з малозабезпечених сімей декілька тисяч  подарунків в різні області України.

Засновники фонду закликають усіх хто розділяє їхню мету – приєднатись та підтримати Фонд. Адже разом в нас більше шансів досягнути більшого і допомогти кожному з важкою долею повернути посмішку і світлу надію.

Найголовнішим у діяльності Фонду, на думку наших журналісті є те, що не було розроблено жодної піар-компанії та реклами. Фонд існує на добровільних, благодійних засадах, і жодним чином не рекламує та не розповсюджує інформацію про свою діяльність. Про хороші справи не треба говорити, їх треба робити – таку істину сповідує Благодійни Фонд “Апостол”. Головною метою цієї публікації, є не прославлення певних окремих людей, а залучення нових, які мають змогу допомагати іншим. Адже потреба настільки велика, що допомогти усім ми зможемо тільки разом.

Загнетова Вікторія

 

One thought on “Про хороші справи не треба говорити, їх треба робити

  1. фонд "Вірую"

    Треба діяти! Дякувати Богу , за те що співпрацюємо з Вами. На жаль багато тих що говорять, але це мертві люди духовно. Приєднуємося до вище наведених слів, і надіємося на подальшу співпрацю з Фондом “АПОСТОЛ”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *