Прикарпатець зарізав свого племінника

Богородчанським відділом прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо місцевого жителя, який підрізав свого племінника.
Встановлено, що 55-річний зловмисник, перебуваючи тривалий час у неприязних відносинах із своїм племінником, наніс йому ножове поранення. Про це повідомляє сайт БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ.

Так, дочекавшись коли той повертатися із магазину та, заздалегідь з метою нападу підготувавши кухонний ніж, коли  він проходив повз територію його господарства наніс йому удар у праву частину грудної клітки.
Внаслідок цього він спричинив 36-річному племіннику колото-різану рану правої половини грудної клітки, яка ускладнилась гемо пневмотораксом, що викликало необхідність проведення операції, тобто тяжкі тілесних ушкоджень, які небезпечні для життя.
Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121(тяжкі тілесні ушкодження) КК України.  За вказане правопорушення йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
Досудове розслідування триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *