Прем’єр Пашинян закликав зупинити нову хвилю протестів у Єревані

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян закликав припинити акції протесту у Єревані. Таку заяву він зробив напередодні засідання уряду, пише “Радіо Свобода”.

“Ми програємо, якщо намагатимемося вирішити всі проблеми одночасно. Це добре, що громадяни використовують своє право вільно висловлювати свої скарги, але ми повинні розуміти, що неможливо вирішити всі проблеми відразу”, – сказав прем’єр.

Зазначимо, 8 травня на тлі вуличних акцій, які тривали майже місяць, лідера протестів Нікола Пашиняна обрали прем’єр-міністром.

Нова хвиля протестів у Єревані почалася вже 10 травня. Тоді активісти оточили мерію вірменської столиці з вимогою відставки очільника міста Тарона Маргаряна. Організатори акції стверджували, що адміністрація міста та мер тривалий час не звертали уваги на звернення громадян щодо проблем Єревана.

Відтоді мітинги не припиняються, а вчора, 16 травня, близько 50 активістів навіть увірвалися до мерії із вимогою особисто поговорити з очільником міста.

Крім того, жителі Єревану вимагають відставки генерального прокурора Артура Давтяна. Активісти впевнені: його відставка допоможе звільнити варти десятьох членів угруповання “Сасна црер”, які влітку 2016 року вони захопили будівлю патрульно-постової служби поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *