Потребуючі тернополяни отримали Великодні продуктові набори

Напередодні Великодня міський голова Тернополя Сергій Надал вручили продуктові набори соціально-незахищеним тернополянам. Урочистості відбулися в управлінні соціальної політики міськради. У пакунках є усі необхідні продукти для святкування Великодня.

–          Ми намагались зібрати в цьому залі людей, які прожили довге життя, які все своє життя працювали і відбудовували наше місто та нашу країну. Людей, які є представниками багатодітних сімей і які творять нове життя. Сьогодні спільно з управлінням соціальної політики, як і кожного року, хочемо якимось чином зробити для вас це свято кращим, зробити так, щоб ви розуміли, що про вас дійсно пам’ятають. Передати частину своїх привітань вашим сім’ям і нехай  невеликі подарунки, які ви сьогодні отримаєте,  прикрасять ваше свято, – зазначив міський голова Сергій Надал.

Загалом, хворим, інвалідам та малозабезпеченим до Великодніх свят соціальні працівники вручили 40 пакетів з продуктами харчування.

Інші набори розвезуть соціальні працівники. Крім того, міський голова та заступники напередодні Великодня відвідають сім’ї загиблих в АТО та вручать їм Великодні кошики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *