Полтавщині не варто впадати у відчай

Державна служба статистики оприлюднила усі дані про обсяги експорту-імпорту товарів за регіонами України, про це повідомили на сайті ГОЛОВНИЙ ПОЛТАВСЬКИЙ.

За динамікою експорту товарів Полтавщина, плентається в кінці цього рейтингу і займає лише 21 місце серед усіх регіонів України, з результатом 68,7%   Нижче нашої області змогли опуститись лише Донеччина, Луганщина( на яких ведуться бойові дії, що і стало причиною такого невтішного результату), Кіровоградщина та Херсонщина.

Проте, усе не так погано як здається, адже Тернопільщина, що зайняла спокусливу для аутсайдерів, 4 сходинку не боїться конкуренції, і охоче ділиться формулою свого успіху.

Діалог місцевої влади із іноземними партнерами ведеться постійно, і саме це є запорукою вдалою співпраці. Тож жителі області “скидають капелюха”, перед вмінням голови ТОДА, навести хороші стосунки із зарубіжними друзями.

Тому нашій області не варто впадати у відчай. Адже завжди можна звернутись за порадою до більш успішних областей, і Тернопільщина довела це своїм прикладом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *