Політологи вважають, що в 2018 році загострення ситуації на Донбасі не буде

Українські політологи не вбачають підстав для загострення ситуації на сході України в 2018 році.

Повідомляє ЕЛЕКТОРАТ.

На прес-конференції в агентстві “Інтерфакс-Україна” в п’ятницю директор соціологічної служби “Український барометр” Віктор Небоженко розповів, що вважає за доцільне появу миротворців на кордоні України з РФ.

При цьому політолог зазначив, що йому складно прогнозувати загалом розвиток ситуації на сході країни, але, на його думку, загострення ситуації не має під собою підстав. “Щодо війни, я думаю, що дійсно не піде (РФ) на якусь велику операцію… Все-таки готується якась гібридна форма визнання українських інтересів і російських. Чи погодиться на це українське суспільство – це вже інше питання”, – висловив думку політолог.

“Нині для президента найголовніше – призначити людину, яка насправді була б другим начальником Генерального штабу (йдеться про посаду командувача Об’єднаних військ – ІФ), і це різко загострить ситуацію між силовиками країни: Генштабом, Аваковим (міністр внутрішніх справ Арсен Аваков – ІФ), президентом і цим новим генералом”, – додав він.

У свою чергу директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов сказав, що, на його думку, “ситуація на сході країни йде до “підмороження” – вона не буде заморожена, оскільки це неможливо”. “Друге: війни не буде”, – додав він.

За словами В.Карасьова, у РФ нині інші пріоритети з огляду на майбутні вибори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *