Площа «Героїв Євромайдану» буде однією із візитівок Тернополя

У Тернополі активно ведеться реконструкція  площі «Героїв Євромайдану».  Готують до встановлення і сам постамент «Героїв Небесної Сотні».  Як розповів головний архітектор міста Василь Бесага, будівельники активно працюють навіть у вихідні дні.
Відомо, що на оновленій площі буде сквер, фонтани та навіть підземний паркінг, аби автомобілі мали можливість паркуватися у центральній частині міста.
– На даний час проводиться реконструкція самої площі: мощення дорожнього полотна. Встановлений сам постамент і ми приступаємо до підписання договору з виконавцями, які виграли конкурс на пам’ятник Небесній Сотні. Площа буде однією із візитівок міста Тернопіль. Раніше вона була у занедбаному вигляді. Місто не може чекати поки облрада чи адміністрація зважиться на її реконструкцію, тому ми вирішили зробити благоустрій даної території, – зазначає Василь Бесага.
Нагадаємо, що висота композиції, яку встановлять на площі, становитиме 9 метрів без постаменту, а сама фігура – майже 3 метри. Композиція символізує декоративний вихор, на якому зображена незахищена фігура юнака як невинної жертви та ангел. Побачити, як виглядатиме пам’ятник можна на сайті міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *