Підхід до нарахування пенсій має бути єдиний для всіх – Олександр Співаковський

Про це народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський заявив в коментарі «Південній інформаційній корпорації».

За словами депутата, в Україні повинен бути встановлений єдиний для всіх підхід до нарахування пенсій.«Пенсія повинна залежати від зарплати, яку людина отримувала, а не від його ступенів чи звань», – сказав Співаковський.

Він зазначив, що не повинно бути так, що для кожної категорії пенсіонерів виписується окремий закон, в якому прописується особливий порядок нарахування пенсій.

Зокрема, парламентарій вважає неправильним, що в Законі «Про наукову і науково-технічну діяльність» залишилася норма про спеціальний порядок нарахування пенсій залежно від наукового ступеня. Саме тому, прогнозує він, незабаром в даний закон будуть внесені зміни.

«Підхід до нарахування пенсії має бути єдиним для всіх. Пенсія повинна залежати тільки від одного – від розміру вашої зарплати і сплачених соціальних внесків. А звання і вчені ступені – це не більше ніж репутаційні моменти і свідчення визнання суспільством ваших заслуг», – підкреслив Олександр Співаковський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *