Перші суттєві кроки в реформуванні дитячих інтернатних закладів побачимо уже за рік – Юрій Крикунов

Перші суттєві кроки в реформуванні дитячих інтернатів у столиці очікують уже за рік. Про це в ефірі Чорноморської телерадіокомпанії розповів член постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я, депутат Київради Юрій Крикунов. За його словами, у мерії розглядають проект рішення про затвердження плану перепрофілювання та трансформації дитячих інтернатних закладів.

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

«У рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» затверджено Договір про співробітництво між Світовим Банком, Мінсоцполітики України та КМДА. Київ стає пілотним містом, яке візьметься реформувати дитячі інтернати. На черзі перші сім установ. Всього у столиці діє 26 інтернатних закладів, де виховується майже 4600 дітей. Цей проект рішення передбачає перехід інституційного догляду та виховання дітей- сиріт до їхнього догляду в сім’ях та будинках сімейного типу. В першу чергу ми повинні проінспектувати заклади та зрозуміти, як соціалізувати ту чи іншу дитину», – наголосив депутат Юрій Крикунов.

Реалізація плану реформування відбуватиметься у три етапи протягом 2017 – 2025 років. На першому – передбачається протягом найближчих 5 місяців створити координаційні структури та підготувати пропозиції щодо вдосконалення системи соціальних послуг сім’ям з дітьми.

Далі у планах перейти до реформування інтернатних закладів.
Увесь ефір дивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=oXbNcdxbz6Q

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *