Пам’ять закатованих у тернопільській тюрмі вшанували на Микулинецькому кладовищі

У Тернополі згадують про злочин, який вчинили комуністи у 1939-1941 роках. У тернопільській тюрмі розстріляли ув’язнених українців, поляків, євреїв та представників інших національностей.

Напередодні річниці трагічних подій представники традиційних церков відправили панахиду біля братської могили на Микулинецькому кладовищі.

Як зазначив очільник міста Сергій Надал, сьогодні ми повинні згадати про жахливі події, які відбувалися у 1939-1941 роках на теренах нашого міста, щоб більше ніколи їх не допустити.

– У ті роки людиноненависницький комуністичний режим закатував понад 3000 людей, серед яких багато представників еліти, – зазначив міський голова Сергій Надал. – На жаль, сьогодні на Сході України росіяни вчиняють ті самі злочини, щоб знищити Україну та українців. Там досі триває війна за справжню Незалежність. Українські герої захищають не лише Донбас, вони захищають наш рідний Тернопіль, щоб сюди ніколи вже не ступила нога московських катів. Хай Бог обігріє своєю ласкою замучених українців і благословить бійців, які захищають нашу державу від нових московських орд!.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *