П’ять питань до «ДНР» – лист донеччанина

До редакції 62.ua прийшов лист донеччанина, який задає п`ять риторичних питань керівництву «республіки».

«1. Коли пенсії, зарплати та соц. виплати піднімуть до рівня реального курсу гривні до рубля (2,6-2,8)? В обмінних пунктах давно обмінюють рублі за діючим курсом, товари в магазинах і на ринку також продають по ньому, а пенсії і зарплати людей досі платяться по штучному, вами введеному, курсом 1:2. Доки?

2. Коли в Донецьку з’явиться бензин? Не в 2-3 точках по всьому місту з чергами в 30-40 машин, а стабільно на всіх заправках. Невже це така проблема? Росія ж під боком. Бензин – це ж такий самий товар, як і продукти, що завозяться звідти. Так чому не можна зробити все по-людськи?

3. Чому люди постійно мерзнуть через неналежний тиску газу в трубах внаслідок якихось проблем з олігархом Курченко? Ми взагалі не хочемо і не повинні вдаватися в деталі ваших угод з ким би то не було. Ці постійні штучні мітинги з акцентом на особистості Курченко – навіщо? Що за цирк? Нам не треба знати, з ким ви там торгуєте і чому немає газу. Нам це не цікаво. Укладайте договори з іншими організаціями або торгуйте безпосередньо з Росією, без посередників. А то ж ви позиціонуєте її (Росію) як нашого головного союзника і брата, а проблеми з бензином і газом постійні. Чому? Чи не тому, що ви займаєтеся особистими махінаціями в цій сфері з метою набити свою кишеню, а на людей звертаєте увагу в останню чергу?

4. Чому ви закриваєте очі на те, що відбувається на ДМЗ? Людей звільняють, силою змушують писати заяви на безкоштовні відпустки, скорочують робочий день і т.д. Цілковите свавілля! Так, робиться це з акцентом на те, що у заводу немає можливості повноцінно вести торгівлю в сформованих умовах. Так створіть ці умови заводу! Там же працюють тисячі донеччан!

Ви, коли захоплювали цю територію, не думали, що треба буде забезпечувати тутешні підприємства замовленнями і умовами для роботи? Мозгів для цього не вистачило? А як тепер бути з людьми?

З нового року на заводі вводиться графік роботи з одним робочим днем ​​на тиждень. І це катастрофа. Зробіть що небудь! Домовтеся з Росією про постачання сировини, почніть шукати замовлення для підприємства, робіть хоч щось! Завод скоро перетворитися на непотріб, а тисячі донеччан будуть викинуті на вулицю!

5. Ви, прийшовши до влади, говорили про нові кадри – молодих, перспективних і прогресуючих. Однак те, що бачать донечани – повна протилежність тому, що ви обіцяли. Яскравий приклад – мер міста Ігор Мартинов. Це тіло (не побоюся цього слова) загальною масою кілограмів у 200 при українській владі також було однією з дійових осіб в місті. Так що змінилося, якщо він, по суті, залишився на своєму ж місці? І чому, коли більшість людей в місті голодує, ця «свиня» все товстішає і товстішає?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *