Оксана Сироїд: «Хочете вступу до НАТО — знищіть «радянську армію» в Україні»

За словами віце-спікера Верховної Ради Оксани Сироїд, вчергове за гаслами про вступ до НАТО влада хоче приховати злочинну бездіяльність впродовж чотирьох років війни.

Вона наголошує, що план вступу до НАТО — це солдат, який знає, як воювати, знає, за що він воює і має чим воювати; це Головнокомандувач, який дбає про своїх солдатів; це прозорий оборонний бюджет і система командування, яка дбає про солдата: «Натомість законопроект Президента про національну безпеку, так само як і Широкий Лан, «Укроборонпром» і військова прокуратура — це насправді руйнування української армії і вступ в Росію».

«Хочете вступу до НАТО — будь ласка, знищіть «радянську армію» в Україні, припиніть красти з війська, знищіть «Укроборонпром» і прийміть указ про застосування Збройних сил України. Оце буде вступ до НАТО», – сказала Оксана Сироїд.

Відтак, під час погоджувальної ради парламенту віце-спікер закликала включити у порядок денний законопроект 6052 щодо удосконалення проходження громадянами військової служби, який, за її словами, захищатиме Збройні сили України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *