Одеській області можна не боятись реорганізації шкіл

На Одещині, як і по всій Україні, спостерігається  велика кількість малокомплектних шкіл,які з часом закриють, або реорганізують, про це повідомляє сайт ODESSA-MAMA.

По кожному навчальному закладу, який реорганізовано або закрито в області, органами влади приймалися виважені рішення, адже необхідно забезпечити дітям доступ до якісної освіти; передбачити норму, що початкова освіта повинна здобуватися якомога ближче до місця проживання дитини. Вишукано можливості для перевезення учнів та вчителів, забезпечено робочими місцями педагогічних працівників.
В процесі реорганізації Одещина сміливо може рівнятись на Тернопільську область, в якій зовсім нещодавно відкрили, нову сучасну школу, що вміщає 125 дітей. Ця школа обслуговуватиме і новоутворену громаду, яка налічує 21 село та має 8200 населення. Навчання у ній почнеться не з першого вересня, а одразу по відкриттю.

Одеській області не варто лякатись таких слів, як реорганізація і оптимізація, достатньо просто переймати успішний досвід сусідніх областей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *