Очільник Тернополя Сергій Надал проїхався з активістами новою велодоріжкою

Міський голова Тернополя Сергій Надал протестував нову велодоріжку у парку Топільче. Очільник проїхався разом з активістами від водограїв до скейт-парку.

Як зазначив мер, велодоріжка виконана добре, проте є необхідність розмежувати її від пішохідної зони, яка знаходиться поруч, спеціальними додатковими знаками.

–          Плануємо зробити додаткові знаки і також по всій території парку провести розмітки для велодоріжок, – зазначив очільник міста. –  Додам, що під час ремонтних робіт у міських парках та на автошляхах ми будемо враховувати потреби міської вело спільноти. Зараз є розроблений попередній план заходів, які треба зробити в місті для поліпшення вело інфраструктури. Зокрема, велосипедисти визначились із місцями, де треба провести пониження бордюрів, встановити знаки для того, щоб розмежувати велодоріжку,  намалювати розмітки для велосипедистів.

Зазначимо, що наразі у Тернополі є кілька велосипедних доріжок у парку Шевченка та по всій набережній міста. Також заплановано зробити велодоріжку до Дальнього пляжу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *