Очільник Тернополя Сергій Надал привітав Тернопільську частину Національної гвардії з 77-річчям

77-ий День народження святкує 3002 військова частина Національної гвардії України. Міський голова Тернополя Сергій Надал привітав військовослужбовців із їхнім святом.

Кращі бійці отримали відзнаки, цінні подарунки та грамоти.

Нагадаємо, що Тернопільська міська рада взяла шефство над військовою частиною Національної гвардії України весною цього року. Т

акож у місті була прийнята програма підтримки обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону. Відповідно до затвердженої програми у місті продовжується підтримка Нацгвардійців,які можуть отримати безкоштовні медичну, психологічну, соціальну та юридичну допомоги.

— Без військової частини №3002 сьогодні важко уявити функціонування Тернополя. Гвардійці не лише гідно виконують свої функції у зоні АТО, а й забезпечують охорону громадського порядку в Тернополі, конвоюють спецконтингент в судові установи міста, допомагають рятувальникам, запобігають терористичним загрозам у місті, – розповів Сергій Надал. – Прийміть щиру подяку за Вашу службу, за зміцнення обороноздатності та безпеки нашої країни. Бажаю мужності, витримки й наснаги, родинного затишку і тепла, міцного здоров’я і миру на своїй, визволеній від ворога, українській землі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *