Наступного тижня в Парламенті має відбутися оцінка діяльності Уряду – Олександр Дехтярчук

Про це в ефірі телеканалу «Рада» повідомив народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Дехтярчук.

За словами депутата, однозначно відбудуться  зміни окремих представників Уряду, але Парламент має дати оцінку діяльності всього Уряду.

«Політична оцінка і оцінка діяльності Уряду має чітко прозвучати в українському Парламенті. «Блок Петра Порошенка» отримав багато уроків після того, як «Народний фронт» не пішов на місцеві вибори.  В результаті, БПП відповідало і за себе, і за “того хлопця”, і за всіх разом взятих. Тому, в цій ситуації я вже дав оцінку, коли поставив свій підпис під Постановою про недовіру Кабміну”, – сказав народний депутат.

Олександр Дехтярчук також наголосив, що ситуація у Парламенті значно складніша і оцінювати Уряд необхідно не за політичними критеріями, а за результатами роботи.

“Кількість «штиків», які люблять говорити про «Народний фронт», є досить значною в українському Парламенті. Крім того, була заява «Народного фронту», що “коней на переправі не міняють”. Однак, я не зовсім згодний, що в цій ситуації  Арсенія Петровича можна порівнювати з працьовитим конем. Є певні нюанси – реалізація Коаліційної угоди, яка є чи не єдиним документом, спрямованим на розвиток країни, і тут треба шукати компроміс не в залежності від виступу іноземця у ВР, а керуватися потребами українського народу», – сказав Дехтярчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *