Нардеп Лозовий нашкодив авторитету Юлії Тимошенко

Нечистоплотні політики – такими ж, нечистоплотними методами, послуговуються у своїй “діяльності”. Їхні дії можна назвати нетрадиційними…

Яскравий приклад – те, що зорганізував 8 вересня цього року, на сесії Рівненської обласної ради, нардеп-радикал Андрій Лозовий.

Коли депутати, перед початком сесії, зайшли до зали засідань, то на трибуні побачили саморобно-примітивний плакат, зображення і написи якого пов’язували депутата облради Миколу Кучерука з Віктором Медведчуком. Абсурдність плакату для всіх була очевидною.

І відомий рівненський політик, голова обласної організації ВО “Батьківщина” на цю провокацію миттєво відреагував

Микола Кучерук кинув виклик тому провокатору, який цей плакат почепив. Мовляв, вставай і подивись мені в очі! “Сміливця” не знайшлось. Знайшли його ми.

laschukЦе – депутат Рівненської міської ради, радикал Анатолій Лащук, який за вказівкою свого партійного боса Андрія Лозового завісив “чорнуху” на трибуну. Інформацію про це ми отримали з наших достовірних джерел в апараті облради.

Виступ Кучерука так налякав нетрадиційних провокаторів, що після завершення сесії плакат, власними руками, змушений був знімати особисто “права рука” Олега Ляшка – нардеп Андрій Лозовий. Для чого? Адже його могла забрати і прибиральниця. Причина очевидна – Лозовий знищував доказ своєї причетності. Бо, за бажання, відбитки пальців Лащука і самого Лозового, можна було запросто визначити методом дактилоскопії.

Криміналу Лозовий уник. Але не врахував політичних наслідків. Бо цим плакатом він “вдарив” аж ніяк не по Миколі Кучеруку, якого добре знає вся область, а виключно – по лідеру “Батьківщини” Юлії Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *