На Волині знову – про бюджет

Підсумувати роботу щодо формування проекту обласного бюджету на 2016 рік. Саме з такою метою голова облдержадміністрації Володимир Гунчик скликав нараду за участі його заступника Світлани Мишковець, радника Олександра Степанцова, керівника апарату Дмитра Дубняка, директора департаменту фінансів облдержадміністрації Ігоря Никитюка та головних розпорядників коштів – керівників структурних підрозділів облдержадміністрації.

Обговорювали переважно обласні цільові програми, через які й фінансуються ті чи інші галузі та напрямки роботи. Варто наголосити, що впродовж тижня голова облдержадміністрації проводив особисті зустрічі з розробниками й укладачами відповідних документів, детально аналізуючи заходи програми та обсяги фінансування. Нині ж керівники структурних підрозділів коротко звітували про внесені правки та те, яким чином врахували зауваження.

– Потрібно аргументовано підходити до кожного пункту, до кожного заходу, до кожної цифри, – наголосив Володимир Гунчик. – Цифри повинні бути реальними, а не надуманими.

Ігор Никитюк, коли відзвітувати укладачі програм, зауважив: до вівторка, а найпізніше середи наступного тижня фінансисти внесуть до проекту бюджету зміни й доповнення. Одначе робота у відповідному напрямку не припинятиметься, позаяк ті програми, проекти котрих розроблені, але ще не затверджені під час засідань депутатських комісій (а останні ще не створені), швидше за все найвищий представницький орган влади краю розглядатиме вже в 2016-му.

Джерело:zunr.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *