На Волині провели профілактичний рейд

У літній сезон люди масово вирушають відпочивати до водойм. Проте багато громадян нехтують елементарними правилами безпеки на воді, вважаючи, що плавати вони вміють і з ними біди не трапиться. Така хибна думка призводить до трагічних наслідків на водоймах. Факти загибелі переважно мають місце в необладнаних так званих «стихійних» місцях для купання, а саме при порушенні правил поведінки на воді, особливо у стані алкогольного сп’яніння та при відсутності догляду дорослими за малолітніми дітьми. Ось і виходить сумна статистика – цього року на водних об’єктах області загинуло 15 громадян, в тому числі 1 дітина.

Про це повідомляє сайт ВОЛИНЬ МОЯ.

З метою попередження травмування та загибелі людей на водоймах, 23 червня працівники Ківерцівського та Ковельського районних відділів Управління ДСНС у Волинській області провели профілактичні рейди для навчання відпочиваючих на озерах і річках правил безпеки та порядку дій на випадок надзвичайних ситуацій на водних об’єктах. Зокрема, рятувальники побували на велилюдних озерах «Молодіжне» та в селі Озеро, на ковельському міському пляжі відповідно.

Любителі водної прохолоди уважно слухали за роз’ясненнями фахівців ДСНС, які нагадали як потрібно себе поводити під час відпочинку на воді, а саме, що небезпечно купатися в нетверезому стані, небезпечно пірнати у воду з мостів та у незнайомих місцях, а відпочивати на воді слід тільки у світлу частину доби, в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, а повітря не нижче +24, слід постійно наглядати за своїми дітьми під час їх забавок на воді.

Для того, аби інформація якнайдовше зберігалася у пам’яті відпочивальників, працівники служби порятунку «101» розповсюдили пам’ятки попереджувального характеру з основними правилами безпечного поводження на водоймах та нагадали екстрений номер служби порятунку «101».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *