На Волині гостро стоїть проблема малокомплектних шкіл

За повідомленням сайту ВОЛИНЬ МОЯ в Україні налічується чотири з половиною тисячі мало комплектних шкіл. На Волині таких є 153. Для міських жителів видається незвичним той факт, що у класі може бути не 25–30 учнів, а всього два, через що, приміром, початкові класи змушені навчатися разом на окремих предметах. Чиновники бідкаються: утримання таких шкіл фінансово обтяжливе, тому шукають шляхів переконати селян у доцільності їх закриття. Та можливо знайти й інший вихід.

Наша “сусідка”, довела що сільська школа нічим не гірша за міську. Днями на Тернопільщину, із робочім візитом, завітав глава держави, який не лише урочисто відкрив нову школу у Теребовлянському районі, але й подарував комп’ютерний клас – як знак успішної співпраці ОДА та новоствореної громади.

Освітній заклад розрахований на 125 місць. Торік з Фонду регіонального розвитку на добудову школи було виділено п’ять мільйонів гривень, ще понад півмільйона – з районного бюджету. Але це того варте, адже тепер тернопільські дітки зможуть отримати гідну освіту. Саме такий шлях варто обрати Волині, для інвестицій у майбутнє. Адже діти, це наше все.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *