На Верховинщині облаштували мінеральне джерело «Буркут»

За повідомленням сайту МОЛНИЯ INFO, у рамках природоохоронного проекту «Збереження карпатських пралісів», який здійснюється з ініціативи Українського товариства охорони птахів, за підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина) на території НПП «Верховинський» в урочищі Штефулець облаштовали мінеральне джерело «Буркут».

Зокрема, збудовано пішохідний місток через річку Чорний Черемош, встановлено альтанку, стіл та лавочки, щоб відпочивальники і туристи, скуштувавши мінеральної води, могли зручно відпочити. Також встановлено ємкість для збору сміття. Огороджено територію мінерального джерела «Буркут» та встановлено інформаційний щит із описом мінерального складу води.

На переконання організаторів, проведена робота сприятиме підвищенню рівня екологічної культури відвідувачів і туристів, оздоровленню їх мінеральною водою, ознайомленню з об’єктами природи, які охороняється, а саме: смерековими пралісами, старовіковими деревами, рідкісними видами рослин, представниками тваринного світу тощо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *