На Тернопіль чекає реформа громадського транспорту

У Тернополі запровадять електронний квиток на проїзд у громадському транспорті. Він дасть змогу чітко контролювати як самих перевізників, так і кількість пільговиків.

Також така система дозволить тернополянам, які купили електронний квиток, економити на проїзді, сплачуючи менше. Гості ж міста будуть купувати разові проїзні жетони.

–          Реформа транспортної системи все таки назріла. У Тернополі та Вінниці готується до старту пілотний проект щодо запровадження електронного квитка. Електронний квиток буде продаватися у пунктах продажу квитків та буде діяти для всіх видів транспорту. Він буде діяти за принципом «мобільної картки» – у будь-який момент пасажир зможе поповнити рахунок квитка, – розповідає очільник міста Сергій Надал.

Почнеться пілотний проект з тролейбусів, на які вже готують для встановлення спеціальне обладнання для зчитування інформації з електронного квитка. Згодом електронний квиток буде запроваджений в маршрутках.

–          Це європейська практика місцевих перевезень, яка довела свою ефективність у країнах ЄС, в тому числі у наших сусідів у Польщі, Угорщині та Чехії. Така система викорінить всі незаконні махінації з сфери місцевих перевезень, дасть змогу місту отримувати більше податкових надходжень, а тернополянам менше платити за проїзд, – підсумував Сергій Надал.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *