На Рівненщині зменшиться кількість шкіл?

У  Рівненській області кількість першокласників у 2015/2016 н. р. зросла найбільше в Україні. Тож там гостор стоїть проблема, закривати чи не закривати малокомплектні школи, повідомляє РІВНЕ-ROWNE.

Згідно з прийнятим парламентом законом “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики)” обласні державні адміністрації мають затвердити плани створення освітніх округів та об’єднання навчальних закладів, а також забезпечити скорочення кількості технічного та адміністративного персоналу шкіл. Про це йдеться в аналізі бюджетного законодавства, проведеного експертами Аналітичного центру Cedos.

Тож Рівненщині є про що перейматись, однак закриваючи малокомплектні школи, потрібно вигадати якусь альтернативу, що не нашкодить освіті дітлахів. Проте її вже придумала Тернопільщина, у якій відкрили школу, що вміщає в себе велику кількість учнів, та складає достойну конкуренцію міським ЗНЗ.

Цим шляхом варто скористатись і Рівненщині. Адже закриваючи малокомплектні школи, та відкриваючи нові , великі сільські школи, можна подолати освітню проблему, що бентежить всю Україну, за декілька років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *