На Рівненщині новообрані керівники громад сіли за парти

Проблема модернізації сучасної системи місцевого самоврядування в Україні набуває нового концептуального змісту. Її розв’язання сприятиме вирішенню важливих для населення питань у межах регіону. Місцеве самоврядування виступає сьогодні важливим фактором демократизації суспільного життя, децентралізації управління та наближення влади до її джерела – народу. Водночас система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреб суспільства.

Тому для підвищення кваліфікації новообраних сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів та голів об’єднаних територіальних громад запросили на семінар «Організація роботи керівника територіальної громади». 

Організатори підготували курс лекцій на актуальні питання – щодо антикорупційного законодавства, бюджетно-фінансової відповідальності, відповідальності за вчинені правопорушення при використанні бюджетних коштів, а також регіональні фінансово-економічні аспекти децентралізації влади в Україні.

Упродовж двох днів півсотні голів вивчали зміни до законодавства, та основні вимоги до керівників у нових умовах роботи. Керівники, серед яких і голови ОТГ, освоїли найбільш проблемні питання – формування та виконання місцевих бюджетів, регулювання реформування земельних відносин в умовах децентралізації, розробка програм та проектів розвитку територіальних громад. Про це повідомляє Офіс реформ в Рівненській області.

Джерело: charivne.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *