На прохання депутатів міськради Тернополя Барна направив техніку для розчистки снігу

У середу група депутатів міської ради Тернополя звернулася до Голови Тернопільської обласної адміністрації Степана Барни по допомогу, аби вивільнити місто від транспортного колапсу. Така необхідність виникла у зв’язку із складною ситуацією, що склалась в місті та відсутністю достатньої кількості спецтехніки для розчистки вулиць.

Очільник області одразу відреагував на звернення і дав відповідну «команду». Так, за дорученням Голови Тернопільської ОДА Степана Барни для ліквідації наслідків стихії в Тернопіль було спрямовано дві одиниці техніки (Урал і ГАЗ 66), гусеничний трактор, виділено дизпаливо, троси та направлено 30 чоловік особового складу Управління ДСНС в Тернопільській області. Також шість піскорозсіювачів, які в ці дні працюватимуть у Тернополі, залучено від Служби автомобільних доріг області.

Те, що у місті Тернополі техніка не витримала «снігового іспиту» стало відомо також за результатами чергового засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків стихії, яке відбулося у середу вранці. Заступник мера Тернополя В’ячеслав Стемковський у своєму коментарі зазначив, що місто «не може дати собі ради». «Ми на комісії попросили, щоб область помогла утримати траси Е-50, Е-85, які на балансі міста. Ми не в змозі забезпечити належне їх утримання зараз, там багато транзитного транспорту, а також курсує і громадський транспорт. Ми не можемо дати собі раду. Забезпечити тою технікою, яка є в місті не можливо. Дуже велика кількість техніки, яка повинна була посипати дороги вчасно, на жаль, поламалася і повинна була повернутися на базу», – зазначив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *