На Львівщині партійці «Солідарності» вшанували пам’ять героїв Крут патріотично-пізнавальним флешмобом

У понеділок, 29 січня Україна відзначає 100 років з дня бою під Крутами, в якому  українські студенти-захисники ціною власного життя героїчно зупинили переважаючого за чисельністю та озброєнням ворога  – російсько-більшовицьку армію.

Повідомляє сайт ЕЛЕКТОРАТ з посиланням на lviv.solydarnist.org.

Згадуючи цю історичну подію, члени Стрийської міської організації Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» на чолі з головою організації Сергієм Ковальчуком влаштували патріотично-пізнавальний флешмоб присвячений героям Крут. Активісти вирішили поцікавитися у стриян, що вони знають про героїчний бій під Крутами та чи взагалі вони пам’ятають про цю трагічну сторінку в історії України. Відтак партійці розповсюджували серед перехожих у місті листівки з історичною довідкою про цю подію.

Приємно, що стрияни охоче спілкувалися з учасники заходу, траплялися цікаві співрозмовники, які попри те, що мало знають про цю трагічну подію, бажали дізнатися більше історичних фактів та охоче брали інформаційні листівки від організаторів акції.

Як зазначив голова Стрийської МО ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ», депутат Стрийської міської ради Сергій Ковальчук, українцям необхідно закарбувати у пам’яті  таку подію в історії нашої країни, адже сміливість та жертовість учасників бою під Крутами зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *