На Косівщині працює реабілітаційний табір

За повідомленням сайту КОСІВ СЬОГОДНІ,  в селі Розтоки Косівського району на базі туристично-відпочинкового комплексу «Стожари» громадською організацією «За покликом серця» (керівник Тетяна Костинюк) проводиться реабілітаційно-відпочинковий табір для бійців АТО «З любов’ю в серці». Протягом одного заїзду до табору, який триває 9-10 днів, реабілітацію проходять 20-25 учасників.

Косівська райдержадміністрація, Косівська районна рада та Косівський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді надають часткову допомогу в організації транспортних перевезень (транспорт надає ПрАТ «Скіф-Авто» та шкільний автобус – Розтоківська ЗОШ І-ІІІ ст.) учасників табору в рамках реабілітаційно-відпочинкової програми та забезпеченні дровами необхідними для отоплення комплексу. З районного бюджету за надані транспортні послуги ПрАТ «Скіф-Авто» оплачено в 2015 році 38471 тис. грн. в поточному році оплату здійснено в сумі 7000 тис. грн.

Всі інші витрати на організацію 14 заїздів здійснювалися за рахунок благодійних коштів, які надавалися як фізичними, так і юридичними особами. Протягом  заїздів у таборі пройшли курс психологічної реабілітації та відпочили більше 250 осіб з усієї України, а саме учасники бойових дій – військовослужбовці ЗСУ та Національної гвардії України, бійці добровольчих батальйонів, а також члени їх сімей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *