На Кіровоградщині очікують створення більше півсотні громад

На Кіровоградщині очікують утворення більшої кількості громад, ніж передбачено Перспективним планом формування громад, що затвердила влітку Кіровоградська обласна рада. Про це повідомила “Гречці” начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Кіровоградської ОДА Вікторія Кулікова.

“Депутати приймали Перспективний план як факт юридичного об’єднання. Це лише намір. Ми малюємо будинок, у якому хотіли би жити. Я думаю, що ми вийдемо десь до 53-55 громад. Наприклад, у Бобринецькому районі із 22 рад об’єдналось лише дві – сільська і міська. Решта територій залишились автономними, але зараз вони змоделюють ще свої громади і все поміняється. На момент формування плану у нас виявили бажання об’єднатись лише 153 території, а ще 250 захотіли залишитись автономними, навіть затвердженим планом не були охоплені”, – розповіла Вікторія Кулікова.

Нагадаємо, на Кіровоградщині було затверджено Перспективний план формування територіальної громади, згідно з яким в області мало утворитись 43 громади. Депутати Кіровоградської обласної ради попереднього скликання встигли проголосувати за створення Бобринецької та Маловисківської громад.

Джерело: gre4ka.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *