На кінець року в Тернополі вже зареєстровано понад 430 ОСББ

У Тернополі продовжує зростати число представників ОСББ. Загалом на кінець року зареєстровано вже понад 430 об’єднань. Як зазначає очільник міста Сергій Надал, якщо брати по загальній кількості будинків, то це найвищий показник в країні.

Зазначимо, що в Тернополі активно підтримують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Зокрема, цього року відкрити новий Ресурсний центр. Там тернополяни, які цікавляться питаннями створення ОСББ, можуть отримати інформацію від представників діючих ОСББ, компаній, які надають послуги енергозбереження, працівників ЖКГ і т.д.

Також у місті продовжує діяти прогарма підтримки та стимулювання створення ефективних ОСББ на 2016-2018 роки. Відповідно до програми, об’єднання можуть отримати кошти на ремонтні роботи на умовах співфінансування.

– На сьогоднішній день понад 430 ОСББ створено в Тернополі. Це найвищий показник, який є в Україні. У 2016 році ми максимально надавали сприяння усім бажаючим створити об’єднання співвласників. Цього року був відкритий і почав функціонувати Ресурсний центр підтримки ОСББ, який знаходиться за адресою вул.Коперника, 1. Крім того, була прийнята програма підтримки і стимулювання створення ефективних ОСББ. Цією програмою передбачене фінансування з міського бюджету новостворених та існуючих об’єднань співвласників, – зазначає очільник міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *