На черговій сесії Тернопільської міської ради депутати проголосували за внесення змін до бюджету міста

У Тернополі під час чергової сесії міськради прийняли зміни до бюджету. Як пояснює міський голова Сергій Надал, додаткові кошти будуть спрямовані на житлово-комунальне господарство.

Зокрема, кошти підуть на освітлення міста, встановлення лежачих поліцейських та рекультивацію землі для учасників АТО на Микулинецькій. Передбачили також гроші і на освітню галузь.

–          Ми змушені витратити із міського бюджету майже 7,5 мільйонів гривень на виплату зарплати, стипендій та оплату енергоносіїв закладам професійно-технічної освіти, які не є власністю міста, просто держава відмовилася їх фінансувати. Замість того, щоб спрямувати ці кошти на ремонти дитсадків, шкіл, доріг, ми вимушені віддати їх на фінансування училищ та коледжів, – зазначає Сергій Надал. – Також держава недофінансувала гроші на зарплати вчителям та медикам. Тому міська рада спрямувала на погашення заборгованості по заробітній платі вчителям – 3,5 мільйони, а медикам – понад 2 мільйони гривень.

Очільник Тернополя додає, що на капітальний ремонт дитячих садочків виділили більше півмільйона гривень та шкіл – 350 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *