На Чалдаєва в Тернополі зупинено незаконне будівництво

У Тернополі за дорученням міського голови перевірили законність будівництва на вулиці Чалдаєва, де будують церкву та багатоквартирний будинок.

За результатами перевірки встановлено, що видані дозволи на будівництво церкви на 80 прихожан і 36-квартирний будинок. Однак, фактично будується церква на 100 прихожан та 44-квартирний будинок.

Також перевіркою виявлено, що згідно містобудівної документації, на цій території можливе лише будівництво будівель громадських та релігійних організацій. Фактично відбулася незаконна зміна цільового призначення землі.

–          Наразі на замовника та виконавця робіт на Чалдаєва складені протоколи про адміністративні порушення та видано припис про зупинення незаконних будівельних робіт, – зазначив Сергій Надал. – Хочу сказати, що це лише початок, а головна мета – повністю очистити Тернопіль від незаконного будівництва.Тепер цими правами наділена громада і в цьому плані буде більше контролю, тому що, один-єдиний орган буде надавати і містобудівні умови, і контролювати саме будівництво, і завершення будівництва, і введення в експлуатацію.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *