На бульварі Просвіти в Тернополі готують до встановлення силові тренажери

Спортивний майданчик для занять спортом готуються облаштовувати в Тернополі на бульварі Просвіти. Тренажери на майданчику будуть такі ж самі, як і на острівку «Чайка» та в «Парку Здоров’я». Займатись на тренажерах зможуть усі охочі.

Як зазначають в управлінні ЖКГ, після встановлення тренажерів бульвар Просвіти буде повністю завершено.

Таким чином там облаштували нові пішохідні доріжки, зони для відпочинку, освітлення та дитячий майданчик. З бюджету міста на реконструкцію бульвару було витрачено понад 3 мільйони гривень.

–          На завершенні вже капітальний ремонт бульвару Просвіти. Ремонт можна поділити на три частини. Це був ремонт від житлового будинку Лучаківського, 7 до церкви святого Йосафата. Завершені роботи на бульварі Просвіти біля будинків №8 та №10. І третя черга це облаштування дитячого та спортивного майданчика. Дитячий майданчик наразі вже об лаштований, а спортивний майданчик облаштують за кілька днів. Усі тренажери наразі знаходяться на складі і готові до встановлення, – зазначив заступник начальника управління, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури міського управління ЖКГ Андрій Дроздовський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *