Міський голова Тернополя вручив відзнаку призеру чемпіонату Європи з греко-римської боротьби Андрію Антонюку

Очільник Тернополя Сергій Надал відзначив тернопільського спортсмена Андрія Антонюка. Хлопець днями  виборов бронзу на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби, серед молоді до 23 років.

За словами Сергія Надала, розвиток спорту – один із пріоритетних напрямків діяльності міської ради, адже у Тернополі з року в рік збільшується кількість спортивних секцій, виділяється додаткове фінансування на їх утримання.

– Сьогодні Андрій Антонюк є головною надією наших борців, він гідно представляє Тернопіль та всю Україну на міжнародних змаганнях. Тому бажаю йому успіху у подальшій професійній кар’єрі, а тренерам – продовжувати виховувати нове покоління борців, – розповів Сергій Надал.

Відзнаки від міського голови отримали також його тренери Андрій Телебан та Віталій Ліщинський. Вони зазначають, що зараз Антонюк готуватиметься  до Чемпіонату світу та планує підкорити Олімпійські ігри.

–  Наша ціль це Олімпійські ігри, ми хочемо там бачити нашого вихованця . Я думаю у нас, завдяки спільним зусиллям, все вийде. Ми робитимемо свою роботу, а він свою. Люди, які не байдужі до спорту теж нас підтримують. Він  дуже перспективний спортсмен і якщо він справиться зі своїм слабкими сторонами, то я думаю все вийде, – зазначає тренер Віталій Ліщинський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *