Міський голова Тернополя Сергій Надал зустрівся з послом В’єтнаму

Із делегацією до Тернополя завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні. Посол зустрівся з очільником міста Сергієм Надалом.

На зустрічі, в основному, говорили про співробітництво у сфері бізнесу між тернопільськими підприємцями та інвесторами з В’єтнаму.

Як зазначає Сергій Надал, наразі вже є заплановано кілька спільних проектів, які стосуються виробництва в Тернополі. Також місцеві підприємці зацікавлені розвитком бізнесу у В’єтнамі, тому міська рада має стати своєрідним мостом для в’єтнамського та українського бізнесу і гарантувати підприємцям, що буде повністю сприяти і підтримувати їх.

– Нам дуже важливо створити в Тернополі нові робочі місця  і нам потрібні інвестиції. На зустрічі з послом ми завірили його в тому, що міська рада готова надавати максимальне сприяння інвесторам, які прийдуть в  Тернопіль з коштами і проектами. Тому було важливо почути про відкритість міської влади і їм було важливо почути про те, що міська рада готова гарантувати і забезпечити усі права інвесторам. Ми, в свою чергу, зацікавлені у тому, щоб в місті розвивалось виробництво, з’являлись нові торгові об’єкти, – розповів Сергій Надал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *