Міський голова Тернополя Сергій Надал відвідав «Фабрику Святого Миколая»

«Фабрика святого Миколая» запрацювала у Тернополі в церкві Святого Йосафата, що на вулиці Лучаківського. Дана акція проводиться вже 11 рік поспіль. Волонтери кілька днів поспіль пакують подарунки, які розвезуть найбільш потребуючим діткам.

Загалом благодійні подарунки отримає близько двох тисяч дітей. Це діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-сироти, напівсироти, переселенці, діти учасників АТО. У пакунок входять солодощі, іграшки, канцтовари, засоби особистої гігієни.

Напередодні Дня Святого Миколая відвідав Фабрику міський голова Тернополя Сергій Надал.

– В першу чергу хочу подякувати усім ініціаторам цієї акції та волонтерам. Адже ці люди не шкодуючи свого часу з року в рік пам’ятають про дітей, які найбільше потребують уваги та підтримки. Ці молоді люди роблять надзвичайно корисну суспільно справу, – зауважив Сергій Надал. – І звичайно, велика подяка всім тим людям, які були небайдужими. Тим, хто доклався подарунками, іграшками, працею. Діти можливо потребують не так дорого подарунку, як увагу і тепло. Ця акція в першу чергу зігріває серця дітей. Мерія міста і надалі буде підтримувати подібні заходи та надавати всебічне сприяння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *