Міський голова Тернополя Сергій Надал провів особистий прийом громадян

Традиційно двічі на місяць міський голова Сергій Надал проводить особистий прийом громадян. За його словами, зазвичай люди звертаються із різними проблемами – від надання матеріальної допомоги до прийняття в експлуатацію будинків та допомоги громадським організаціям.

На прийомі також присутні керівники відділів та управлінь, які можуть надати фахову консультацію та одразу ж отримують доручення щодо вирішення питань, з якими звертаються мешканці.

Записатись на прийом можна за номером телефону 40-41-26.

–          Люди вже приходять на прийом громадян, коли якісь питання вони самостійно вже не можуть вирішити. Часто це можуть бути однотипні питання. Це питання надання документів на проведення будівельних робіт, це питання оформлення гуртожитків, питання оформлення земельних ділянок або надання матеріальної допомоги на лікування. Звичайно, що такі питання, як надання матеріальної допомоги їх легше вирішити, тому що тут в міру наявних коштів людям просто допомагається. Питання, які стосуються земельного законодавства не завжди можуть бути вирішені. Якщо це можна зробити у відповідності до закону, то такі рішення приймаються, якщо це  спір двох сусідів, то такі питання краще вирішувати в суді, – зазначив очільник міста Сергій Надал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *