Міський голова Тернополя Сергій Надал поспілкувався з родичами загиблих воїнів АТО

З 5 по 7 лютого у місті перебували матері та дружини загиблих бійців АТО з усієї Тернопільщини. Для них у обласному центрі організована спеціальна програма, під час якої родичі бійців АТО могли поспілкуватися із священиками, психологами, лікарями та юристами.

У міській раді кажуть, що зустрівся з родинами і міський голова Тернополя Сергій Надал. Зустріч відбулась в Українському домі «Перемога».

– Три дні вони перебували у Тернополі, де для них була запланована культурна програма вони спілкувалися із психологами та священиками, а також юристами.Такі зустрічі для них вже стали традиційними. Раніше вони були у інших містах нашої області. Під час спілкування люди нарікали на те, які у них є труднощі в селах чи в районі. А загалом вони звертались про одне єдине, що їм потрібна елементарна увага, повага та допомога у вирішенні соціально-побутових проблем, – зазначив Сергій Надал.

Нагадаємо, що у Тернополі для родин учасників АТО передбачено виділення земельних ділянок, надання грошової допомоги, безкоштовна медична допомога та зубопротезування, а також забезпечення харчування дітей учасників АТО у навчальних закладах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *