Міський голова Сергій Надал разом із представниками ОСББ обговорили готовність Тернополя до опалювального періоду

В Тернополі відбулася зустріч міського голови Сергія Надала із представниками об’єднань співвласників багатоквартних будинків.

За словами міського голови Сергія Надала, під час зустрічі було обговорено чимало питань, адже у місті зареєстровано багато нових ОСББ, окрім того триває підготовка до опалювального періоду.

–          Опалювальний сезон вимагає особливої підготовки, тому під час зустрічі було наголошено на тих важливих питаннях, які стоять в цілому перед житловим фондом ОСББ. Зокрема, це готовність тепломереж, дахів та підвалів, наявність техніки для прибирання снігу під час зими, – розповідає очільник Тернополя. – Окрім того, представники ОСББ нарікали на роботу фірм із вивезення ТПВ, на проблеми зі старими ЖЕКами, а також видачі довідок за місцем проживання, тощо. Усі проблеми будемо вирішувати.

Очільник Тернополя нагадує, що у місті діє програма підтримки ОСББ, у якій передбачено кошти на проекти від об’єднань співвласників багатоповерхівок.

Окрім того, на вул. Коперника, 1 діє Ресурсний центр підтримки ОСББ, де можна отримати необхідну інформацію щодо актуальних питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *