Миколаївщину не оминула реорганізація шкіл

За повідомленням сайту ДИКЕ ПОЛЕ, в Україні налічується чотири з половиною тисячі мало комплектних шкіл. Не оминула така проблема і Миколаївщину. Чому проблема? Та тому що, на утримання таких шкіл влада витрачає куди більше грошей ніж на звичайні.. Для міських жителів видається незвичним той факт, що у класі може бути не 25–30 учнів, а всього два, через що, приміром, початкові класи змушені навчатися разом на окремих предметах. Чиновники бідкаються та шукають шляхів переконати селян у доцільності їх закриття. Та можливо знайти й інший вихід.

Та  Миколаївщина може рівнятись на приклад Тернопільщини. Днями туди, із робочім візитом, завітав глава держави, який не лише урочисто відкрив нову школу у Теребовлянському районі, але й подарував комп’ютерний клас – як знак успішної співпраці ОДА та новоствореної громади.

Освітній заклад розрахований на 125 місць. Торік з Фонду регіонального розвитку на добудову школи було виділено п’ять мільйонів гривень, ще понад півмільйона – з районного бюджету. Але це того варте, адже тепер тернопільські дітки зможуть отримати гідну освіту. Саме такий шлях варто обрати Миколаївській області, для інвестицій у майбутнє. Адже діти, це наше все.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *