Майже половина підприємств та організацій столиці порушують трудове законодавство – Юрій Крикунов

Протягом січня – травня 2017 року було проведено аналіз ситуації на 248 підприємствах. За результатами перевірки було виявлено, що майже половина підприємств порушують норми чинного трудового законодавства. Про це на засіданні міжвідомчої робочої групи з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці в м. Києві повідомив депутат Київради Юрій Крикунов.

Повідомляє сайт СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

«Завдяки активній позиції та діяльності міської влади в столиці проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з “тіні”», – коментує Юрій Крикунов.

Тому протягом періоду січень-травень 2017 року було проведено 48 засідань таких робочих груп (комісій) на яких було заслухано керівників 431 підприємств та організацій столиці, що мають невиправдано низький рівень заробітної плати (в окремих випадках навіть нижче розміру мінімальної заробітної плати).

«Загалом протягом поточного року до Управління Держпраці надійшло 2815 звернень, скарг громадян щодо можливого порушення відносно них вимог трудового законодавства або надання роз’яснення з цих питань», – резюмує депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *