Ляшко готує черговий штурм обласної ради

Завершення політичного року на Рівненщині може сколихнути місцевий політичний бомонд. Є висока ймовірність того, що сімейно-радикальний серіал, пов’язаний із “висмикуванням” високого керівного крісла в обласній раді для “мами”, може продовжитись. Але цього разу – вже з допомогою “ПАПи” (ред. Петра Алексеевича Порошенка), повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

Для розуміння ситуації скеровуємо читачів на один з наших попередніх матеріалів, у якому викладено перебіг провальної боротьби Лозового-сина за посаду для Лозової-мами.

Наші колеги-журналісти зі “СТОЛИЧНОГО САЙТУ” повідомили про ймовірні домовленості між Петром Олексійовичем (ПАПа) і Олегом Валерійовичем (партійний патрон “мами”). У київському матеріалі йдеться про таємні угоди щодо переформатування більшості у нашій обласній раді, кінцевим результатом якого мало б стати обрання Оксани Лозової головою рівненського “парламенту”.

Наше спілкування з депутатами підтверджує, що вони знають про ці “високі” домовленості. Але навряд чи вони втіляться у життя на найближчій сесії обласної ради 23 грудня.

Після обрання головою Миколи Драганчука пристрасті вщухли і вже упродовж кількох місяців облраду не лихоманить, вона працює у нормальному робочому режимі. Політичних соратників Президента (фракцію БПП) – це цілком влаштовує і нового переділу влади їм не потрібно. Бо до пропрезидентської фракції входять переважно ділові люди – керівники, господарники, підприємці. Для них важлива стабільність, а не чергові раунди розбірок.

Для рівненських БППістів неприродньо перебувати в одній зв’язці з “бурштиново-іспанськими радикалами”. Місцеві порошенківці опинилися у справжньому “політичному шпагаті”. Адже вони хочуть залишити статус-кво, а Банкова буде примушувати їх до формування нової більшості з радикалами та прийняття того факту, що головою ради має бути мама нардепа Андрія Лозового.

Відкриття рівненського політичного сезону-2017 для депутатів фракції БПП, ймовірно, може розпочатися з вирішення дилеми: беззаперечно підкоритись волі ПАПи, взявши на себе репутаційні втрати, чи довести Президенту і переконати його у тому, що для Рівненщини таке переформатування матиме негативні наслідки.

Чи вдасться місцевому БПП “зіскочити” з політичного шпагату і не дати втілитись у життя бурштиновим планам Ляшка – покаже час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *