Львівщина співпрацюватиме із Малопольським воєводством та Вільною державою Тюрингія

Співпраця в освітній, культурній та туристичній сфері – про це сьогодні говорили на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із Маршалком Малопольського воєводства Республіки Польща Яцеком Крупою та Премєр-міністром Вільної держави Тюрингія Бодо Рамеловим в рамках робочого візиту до м. Кракова.

Спільні проекти в галузі інфраструктури, культури, відновлювальних джерел енергії і професійна підготовка молодих людей – це напрямок співпраці, які будуть встановлені між Малопольщею, Тюрінгією і Львівською областю.

Це перша зустріч влади трьох регіонів на найвищому рівні, мета якого – новий напрямок взаємного співробітництва між Малопольщею, Тюрінгією і Львівською областю. Представники регіонів заявили про свою готовність зміцнювати існуючі регіональні партнерства, розвиток взаємних контактів і сприяння тристороннього співробітництва відповідно до принципів європейської інтеграції. Крім того, вони дійшли згоди, що в контексті трудових відносин потрібно розробити основу для реалізації ініційованих проектів.

Сторони домовились про створення тристороннього організаційного комітету у складі 6 чоловік, який збиратиметься один раз на квартал для напрацювання дорожньої карти проектів, які будуть реалізовувати в рамках міжрегіонального співробітництва. За результатами зустрічі сторони підписали підсумковий протокол.

Тим часом уже відомо – у квітні перші голови ОТГ поїдуть до Малопольського воєводства з навчальним візитом. Також голова Львівської ОДА Олег Синютка під час зустрічі запросив Маршалка Малопольського воєводства та Премєр-міністра Вільної держави Тюрингія у червні відвідати Львівщину.

Прес-служба ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *