Луганська область посіла ганебне останнє місце

Як повідомляє головний, місцевий сайт КАМЕННЫЙ БРОД, усі дані про обсяги експорту-імпорту товарів за регіонами України оприлюднила  Державна служба статистики.

За динамікою експорту товарів Луганська область посіла ганебне останнє місце серед регіонів держави, із результатом 11%. Все можна було б пояснити відлунням війни, але в той же час Донецька область, на якій теж відбуваються бойові дії, займає передостанню сходинку із набагато кращим результатом – 42,3%.

До речі, загальний спад по Україні становить 30,9%.

Тож такі невтішні результати повинні спонукати нашу область хоч якось покращити їх. За для цього, можна звернутись по допомогу, до областей, що посіли перші місця у даному рейтингу. Ними стали Вінниччина, Одещина, Київщина та Тернопільщина.

Стосовно останньої, то її досягнення стали відкриттям для більшості.  Найсуттєвіші експортні поставки товарів цієї області здійснювалися до: Польщі (46,4% у загальному експорті області), Нідерландів, Єгипту, Франції, Італії, Німеччини, Португалії, Іспанії, Кореї, Білорусії, Бельгії, Таїланду, Ізраїлю, Лівану, Саудівської Аравії, Туреччини, Швейцарії, Молдови.

Окрім цього область не боїться конкурентів і ділиться з усіма бажаючими своєю формулою успіху – діалог місцевої влади із іноземними партнерами. Саме завдяки цьому спад вдається контролювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *