Луганщина: В Новопскові виникла суперечка між кандидатом і виборцем

25 червня в смт Новопсков на зустрічі з виборцями трапився конфлікт між кандидатом-самовисуванцем в ОВО №114 Валерієм Мошенським та виборцем Миколою Найдіним, пише ЕЛЕКТОРАТ.

Зустріч Валерія Мошенського відбувалась біля будівлі Новопсковского районного будинку культури, де сталась конфліктна ситуація. Кандидат в народні депутати в ОВО №114 Всеволод Філімоненко, котрий був на цій зустрічі з Валерієм Мошенським дав наступні пояснення спостерігачам ОПОРИ з приводу ситуації: «Це була зустріч виборців з кандидатом Валерієм Мошенським. Я теж був присутній на ній. Я вирішив задати Мошенському запитання. Після цього незручне питання кандидату Мошенському поставив виборець цього округу Микола Найдін, на яке Валерій Мошенський не зміг відповісти. Слід відзначити, що Микола є учасником АТО в складі добровольчого батальйону з самого її початку, звільняв місто Щастя, воював в Хрящоватому, Луганському аеропорту. Мошенський почав Миколая називати нецензурними словами, звинуватив в сепаратизмі і вдарив. Після цього ми викликали поліцію».

Микола Найдін, котрий є учасником конфліктної ситуації з Валерієм Мошенським також надав свої пояснення ОПОРІ з приводу цього інциденту: «Я є виборцем 114-го округу, на якому балотується Мошенський. Я був присутній на цій зустрічі як виборець. І навіть в Новопскові розносили запрошення на цю зустріч, котре мені вручили. На самій зустрічі я вирішив задати Валерію Мошенському питання. Але замість того, щоб на нього відповісти, він на це неадекватно відреагував, почав лаятись в мою адресу і обізвав мене сепаратистом. Для мене це образливо, бо я учасник АТО, воював в складі легендарного батальйону «Айдар», звільняв Щастя, воював в Хрящуватому, допомогав нашим військовим в Луганському аеропорті. Після цього він проти мене застосував силу. Ми викликали поліцію, яка розбиралась з цією ситуацією і відкрила кримінальне впровадження».

Крім того, відеозапис конфлікту між кандидатом Валерієм Мошенським і виборцем Миколою Найдіним було викладено на каналі інтернет-ресурсу Youtube «Голос Народа»

Довірена особа кандидата Валерія Мошенського Сергій Єделєв спостерігачам Громадянської мережі ОПОРА виклав свою точку зору з приводу цієї події: «Конфлікт відбувся на зустрічі Валерія Мошенського з виборцями в Новопскові. До цього конфлікту причетний безпосередньо інший кандидат в 114-му окрузі Всеволод Філімоненко, котрий і спровокував цю сутичку між Мошенським і Миколою Найдіним. Тим паче, всі знають методи роботи Філімоненка. Мені дуже прикро, що Микола Найдін повівся на цю ідею, оскільки мені відомо, Микола непоганий боєць, був на фронті. Якщо глянути на відеозапис, то Валерій Мошенський відштовхнув Найдіна, бо він почав застосовувати щодо кандидата лайливі образи і Микола був в нетверезому стані, в якому і спровокував цю ситуацію. Самі виборці негативно відреагували на випад з боку Філімоненка з Найдіним. Вони потім викликали поліцію, яка провела експертизу і зняла побої з Найдіна. Висновком поліції стало те, що Валерій Мошенський не наніс тілесних ушкоджень Миколі Найдіну».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *