Літні тераси – за чи проти?

Днями львівський портал НОВИНИ МІСТА ЛЕВА опублікував власне дослідження улюбленого вуличного відпочинку мешканців і гостей їхнього міста. За словами авторів та самих громадян, чи не найбільше в літню пору їм подобається сидіти за чашечкою смачної кави у затишному кафе просто неба. Та й особливих грошей таке дозвілля явно не вимагає. Тішить, що таких літніх майданчиків як у Львові, так і в Чернівцях, Ужгороді, наприклад, є чимало.

Що цікаво, у Тернополі з літніми терасами закладів харчування склалася цікава ситуація. Приміром, нещодавно при встановленні такого майданчика на бульв.Т.Шевченка, в інтернет-мережі зявилися обурливі дописи, мовляв, навіщо нашому місту чергова літня тераса. Проте у перший же день роботи цього майданчика – вільного столу на ньому неможливо було знайти. Як варіант, такий попит пояснюється не тільки затишним місцем розташування, а й доступними цінами в цьому ресторані.

Ми поцікавились у жителів нашого міста, як їм відпочивається на затишній літній терасі закладу “Файне місто”, який вважають справжньою родзинкою Тернополя. У відповідь почули лише позитивні відгуки: “У самому центрі міста можна насолодитись вишуканими стравами та чудовою погодою! Що може бути кращим?” — стверджує тернополянка Вікторія. “Ми з друзями та співробітниками часто полюбляємо обідати у “Файному…”, бо там смачно готують, та й ціни “не кусаються”, зазвичай бронюємо столик саме на терасі, адже хочеться тішитись чудовій погоді та милуватись нашим зеленим містом,” — розповідає жителька Тернополя Зоряна.

То ж чи виправданими були обурення кількох інтернет-користувачів, якщо більшість тернополян і гостей міста із задоволенням відвідують ресторан, і зокрема облаштовану терасу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *