Лавров назвав умови повернення кордону під контроль України

Росія не проти, щоби Україна повернула контроль над частиною українсько-російського кордону, однак для цього Київ повинен погодитися на умови, які ставлять самопроголошені «ДНР» та «ЛНР».

Відповідну заяву зробив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров в ефірі одного з російських телеканалів. Новину передає «Преса України».

«Що стосується виходу до кордонів з Російською Федерацією республік всередині України: якщо українці домовляться з Донецьком і Луганськом, то заради бога», – сказав Лавров.

Він наголосив, що це має бути домовленість саме з «республіками», оскільки вони не забули погрози зі сторони української влади про те, що «це бандити, терористи, злочинці, місце їм у в’язниці, і ніколи в житті керівники нинішніх республік не розглядатимуться українцями як прийнятні партнери, а тим більше учасники виборів».

За його словами, у цій ситуації все залежить виключно від дій Києва. Він також заявив, що у Мінських домовленостях чітко прописано, що «потрібно напряму говорити та домовлятися, а не проконсультуватися, а потім зробити по-своєму». Тобто, як наголосив Лавров, усе, що стосується змін Конституції, особливого статусу Донбасу та проведення виборів, має бути узгоджене з Донецьком та Луганськом.

Джерело: Навколо Нас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *