Кияни отримали 68,5 млн гривень до Дня незалежності – Юрій Крикунов

480 тис. киян отримали одноразову матеріальну допомогу на загальну суму близько 68,5 млн гривень із нагоди святкування Дня незалежності. Про це повідомляє директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов, передає СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

Відповідно до розпорядження Київміськадміністрації №921 від 28 липня, матеріальну допомогу в розмірі 300 гривень одержали отримувачі пенсії на дітей-сиріт.

Матдопомога в розмірі 250 гривень була передбачена сім’ям киян, які загинули при участі в “Революції гідності” або антитерористичної операції (АТО), сім’ям загиблих волонтерів, що забезпечували проведення АТО, Праведникам Бабиного Яру, жертвам політичних репресій і членам їх сімей, учасникам оборони Києва в складі формувань народного ополчення й батькам солдат строкової служби, які загинули в мирний час, інформує Юрій Крикунов.

Матеріальна допомога в розмірі 200 гривень передбачена киянам, які були важко травмовані при участі в “Революції гідності”, киянам-учасникам АТО, інвалідам І групи, розмір пенсії яких не перевищує 2 прожиткових мінімуми для осіб, що втратили працездатність, інвалідам з дитинства, а також особам, що досягли 90-річного віку й особам з вадами зору або слуху.

По 150 гривень матдопомоги отримали ветерани Другої світової війни, одержувачі державної соціальної допомоги, компенсацій за надання соцпослуг і по догляду за інвалідом І групи або особою, що досягла 80-річного віку.

Юрій Крикунов зазначає, що особи, які одночасно належать до кількох категорій, одержали одну виплату в більшому розмірі.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                      

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *