Кремль підсунув Україні нового “троянського коня”

Підписання “президентом Придністровської Молдавської республіки” Євгеном Шевчуком указу “Про реалізацію підсумків республіканського референдуму, що відбувся 17 вересня 2006 року” , за яким Придністров’я приєднується до Росії, нестиме для України безліч нових загроз, повідомляє сайт Електорат з посиланням на Znaj.ua.

Крім того, Шевчук заметушився через цілих 10 років з моменту проведення цього референдуму, що може означати боязнь перед проросійським політиком Ігорем Додоном, якому пророкують перемогу на найближчих президентських виборах в Придністров’ї та повну підтримку з боку Кремля.

Таку думку висловив журналіст Віталій Портников у своїй статті “Придністровський “форпост” і українська стабільність” для видання “Радіо свобода”.

Автор припускає, що для України в цій ситуації хороших варіантів немає. “Проросійська Молдова загрожує стати справжнім “троянським конем” у регіоні, Кремль за допомогою Додона намагатиметься створити цілу низку небезпечних ситуацій і прецедентів – аж до відмови Молдови від європейської інтеграції і приєднання країни до Євразійського союзу. Це додасть нове дихання “п’ятій колоні” в Україні. Бачите, молдавани теж воювали – і з Росією сварилися, а тепер відновили територіальну цілісність і дружать із “братами”. Висновок – потрібно добровільно здатися Путіну і нам знизять тарифи”, – йдеться а матеріалі Портнікова.

На думку автора, Молдову Путін постарається дестабілізувати за допомогою Придністров’я і ця дестабілізація відіб’ється на українському півдні.

“Я б навіть сказав, що дестабілізувати Одеську область для Путіна є набагато більш важливим, ніж дестабілізувати Молдову”, – підсумував Портников.

Нагадаємо, раінше повідомлялося, що балтійські країни готують альтернативу ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *