Користувачі визнали факт осіннього загострення у Захарченко

Нещодавно Олександр Захарченко, ватажок бойовиків, зробив заяву про те, що зустрінеться з Петром Порошенком тільки на певних умовах, про це повідомляє сайт Електорат з посиланням на replyua.

Користувачі моментально відреагували на висловлювання Захарченко і порахували, що у глави терористичної ДНР почалося осіннє загострення.

Популярний блогер з ніком Микитович на своїй сторінці в Твіттері відразу написав, що у декого, судячи з усього, почалася одна з форм осіннього загострення. Інші користувачі відзначили, що після таких заяв український голова також повинен висунути деякі вимоги Захарченко, приміром, щоб той поміняв підштаники, а також добре почистив зуби, а, між тим, зазначив один з передплатників, таргани також висунули свої умови для переговорів з господарем кухні, де вони мешкають.

Нагадаємо, що від Захарченко прозвучала заява про те, щоб Луганську і Донецьку області терміново покинули бійці з ЗСУ, і тільки в цьому випадку він зможе погодитися на зустріч з Петром Порошенком. Більш того, Захарченко категорично відмовився зустрічатися з Олександром Турчиновим, секретарем РНБО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *