Комнальники в Тернополі завершили ремонтувати проїзд біля магазину «Карпати»

У Тернополі відремонтували проїзну частину біля магазину «Карпати». Як розповідає міський голова Сергій Надал, таким чином мерія відреагувала на численні звернення мешканців вулиці Бережанської, які просили про ремонт даної ділянки.

Зазначимо, що на початку року на вулиці Надзбручанська, 2а був капітально відремонтований двір, а цього року – проїзд на вулиці Бережанська, який не ремонтувався 40 років.

–          До міської ради зверталися мешканці із проханням відремонтувати проїзну ділянку на вул. Бережанській, оскільки вона була у аварійному стані, окрім того, там не могли розминутися два автомобілі. Цього року ми розширили проїжджу частину та облаштували тротуари для пішоходів, – зазначає очільник Тернополя.

Загалом у Тернополі цього року уже завершено ремонт 21 прибудинкової території із запланованих сорока. Ремонтні роботи на інших прибудинкових територіях будуть тривати, за сприятливих погодних умов, до осені, а при перевиконанні бюджету кількість відремонтованих дворів буде збільшена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *